fbpx

APIE MUS

UAB Baltic Contracting Group – vykdome projektus Skandinavijoje ir Vakarų Europoje. Dešimtmetį skaičiuojančios stabiliai augančios, atsakingos ir lanksčios kompanijos komanda užsiima projektais laivų statybų ir remonto, statybos, naftos ir chemijos pramonės, metalo konstrukcijų gamybos srityse.
Pagrindinis mūsų veiklos principas – kokybė, o ne kiekybė. Formuodami komandas projektams, atidžiai išsiaiškiname kliento poreikius bei nuodugniai įsivertiname projekto technines charakteristikas. Atsakingai subūrę komandas, galime pasiūlyti tinkamiausius specialistus, taip pateisindami tiek kliento, tiek darbuotojų lūkesčius.
Visi įmonės darbuotojai – Europos Sąjungos šalių piliečiai.
UAB Skanlika – šiuo metu vykdomos veiklos pradininkė, veikianti jau 20 metų. Kompanija yra orientuota į Jungtinės Karalystės rinką - projektus vykdome Anglijoje, Škotijoje, Airijoje ir Velse.

KODĖL RINKTIS MUS?

Dėmesys žmogui. Tiek didžiuosius projektus vykdančios tarptautinės įmonės, tiek mūsų darbuotojas mums – lygiavertis klientas. Atiduodame savo jėgas tam, kad abiejų pusių poreikiai būtų patenkinti.
Lankstumas. Individualiai prisitaikome prie užsakovo poreikių. Siūlome darbuotojų nuomos ir subrangos paslaugas, įgyvendiname trumpalaikius bei ilgalaikius projektus tiek su mažomis, tiek su didelėmis komandomis.
Profesionalumas. Rinkdami komandas konkretiems projektams, atkreipiame dėmesį net ir į mažiausias detales. Įsitikiname, kad darbuotojų kvalifikacija bei asmeninės savybės atitiktų kliento keliamus reikalavimus.
Patikimumas. Dėl mūsų komandos solidžios patirties ir įgytų žinių, atsakingo požiūrio bei įmonės socialinės atsakomybės veikiame kaip konkurencingi tarptautinės rinkos dalyviai. Nuolatos palaikome ryšį tiek su darbuotoju, tiek su užsakovu. Ieškome abipusių sprendimų iškilusioms problemoms spręsti. Esame visada pasiekiami.

MŪSŲ PROJEKTAI


UAB Skanlika, įkurta 2003 metais, veiklos pradžioje specializavosi metalo konstrukcijų gamybos, o vėliau ir statybų pramonės sektoriuose Skandinavijoje. 2013 metais įkūrus UAB Baltic Contracting Group, veikla išplėsta laivų statybos ir remonto bei naftos ir dujų pramonės srityse.
Siekdami stabilaus augimo ir nuolatinio visos komandos tobulėjimo kompanija veiklą plečia ne tik geografiškai, bet yra atvira ir iššūkių kupiniems projektams naujose sferose.
Bendradarbiaujame tiek su smulkiais šeimos verslais, tiek su pasaulyje plačiai žinomomis kompanijomis.